in ,

ŞirinimsiŞirinimsi AşkAşk KızgınKızgın O Ne Lan!?O Ne Lan!? ÜzgünÜzgün Amanın BooAmanın Boo KahkahaKahkaha

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar İncelemesi

Exxen Program İncelemeleri

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar İncelemesi

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar programını sizler için inceledik. Bu programı kimler izleyebilir, hangi kitleye hitap ediyor, nasıl bir program gibi tüm detaylı incelemelere ulaşabilirsiniz.

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar

Yakın zamanda ünlüler kervanına katılan Hasan Can Kaya tarafından sunulan Konuşanlar programı, Youtube kanalı üzerinden bizlerle buluşmuştu. Acun medya bünyesinde 2021 yılında işbaşı yaparak Exxen platformuna dahil oldu. Kuşkusuz Exxen platformunun en iyi programı denilebilir. Kendisine özgü konsepti ile dikkatleri toplayan başarılı komedyenin en büyük özelliği ise konuklarıyla girdiği birebir diyaloglarda hazır cevap yanıtları. Stüdyo ortamında geçen ve konukları ile diyalog kurarak eğlenceli bir program olan Konuşanlar, ortaöğrenimde çok konuşan öğrencileri tahtaya yazma geleneğini dijital ortamlarda senaryolaştırarak, 2020 yılının en çok yükselen ismi olmayı başardı.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Konusu

Stüdyo ortamında konukları ile birlikte özel yada hayali diyalogları ile eğlendiren, neredeyse her bölümünde sosyal sorumluluk projesi yaratmayı başaran bir programdır. Gösteriyi izlemeye gelen konuklar ile sohbetler ederek, kendine has mizacıyla onlarla soru-cevap şeklinde sunum yapmaktadır. Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar programı kuşkusuz platformun en sağlam altyapısına sahip programıdır.

Konuşanlar Performans İncelemesi

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar IMDB

Hasan Can Kaya tarafından sunulan programın her bölümü üstün bir performans ile karşımıza çıkması büyük avantaj. Bazı programlarında ünlü isimleri de konuk alan komedyenin büyük bir kitleye hitap ediyor olması da büyük avantaj. Her programında sosyal mesajlar vermeye özen gösteren, kurumlara bağış toplayan komedyenin konukları ile etkileşim kurarak onları ve izleyenleri güldürmesi de büyük avantaj. Programın çok sevildiğini sürekli katılım sağlayan aynı konuklardan anlamakta mümkün. Exxen Programları arasında en kaliteli yapıt diyebileceğimiz Konuşanların, Hasan Can Kaya performansı tartışılmayacak kadar güzel ve başarılırdır.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Değerlendirmesi

Konuşanlar programı her ne kadar genel kitleye hitap ediyor Hasan Can Kaya veya konuklarının argo kelimeleri fazlasıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle küçük yaştaki izleyiciler için uygun değildir. Öte yandan genç, yaşlı, kadın, erkek demeden olgun ve yetişkin tüm bireylerin keyifle izleyeceği bir programdır. Programın ortalama uzunluğu 1 saattir. Bu süre programın akıcılığını kaybetmeden sürdürebilmesi için ideal bir vakittir.

Genel Değerlendirme

Program Süresi
Program Konusu
Program Akıcılığı
Program Kalitesi
Genel Bakış

Puan

Exxen Dijital Platformunda izleyici ile buluşan Konuşanlar programı genel değerlendirmesini sizlerle paylaştık. Sizlerde bu programa puanınızı verebilirsiniz.

User Rating: 5 ( 2 votes)

Bu İncelemeyi Bildir

İncelemeyi Faydalı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exxen Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar İncelemesi

Exxen Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar İncelemesi

Exxen O Adam Oldun mu İncelemesi

Exxen O Adam Oldun mu İncelemesi