in

KızgınKızgın ÜzgünÜzgün Amanın BooAmanın Boo KahkahaKahkaha

Bambshop Güvenilir mi? Ödeme Yapıyor mu?

Bambshop.com Şikayet, Yorum ve Nasıl Bir Site?

Bambshop Güvenilir mi Ödeme Yapıyor mu

Bambshop güvenilir mi? ödeme yapıyor mu yada görev sitesi nasıl bir site? Sizler için bir süredir yakından incelediğimiz bir site haline geldi. Günümüzde pasif gelir haline gelen yorum yap para kazan siteleri arasında scam olarak tabir ettiğimiz yanıltıcı sitelerde oluyor. Sizler için içerisine girdiğimiz bu siteyi yakından inceledik.

Bambshop Güvenilir mi?

Bambshop uzun zamandır kullandığımız bir site. Fakat henüz ödeme alamadık, yapmaya da pek niyetleri görünmüyor. Tamamen zaman kaybı olarak nitelendirebileceğimiz bu bambshop şikayet konularında da sürekli üstlere çıkacaktır. Minimum para çekme limiti olarak 10₺ belirlenmiş ve bu miktara ulaşmak aslında çok zor değil. Fakat bu tür sistemlerde ”Yıldırma Politikası” dediğimiz oyalama tekniğinin kullandığı görülmektedir.

Bambshop Güvenilir mi

Ortalama 2hafta geçmesine rağmen ödeme eşiğine geldiğinizde onay almayan görevler mevcut. Ayrıca uzunca bir süre beklenmesine rağmen sorunsuz yapılan görevlere de onay vermeyebiliyorlar.

04.08.2021 tarihinde alınan ekran görüntüsünde onay bekleyen görevler 20.07.2021 tarihinden kalma. Üzerine de zaman geçmesine rağmen onay almıyor.

Bambshop Ödeme Yapıyor mu?

Hayır ödeme yapmıyor. Görev siteleri genelde 3gün içerisinde ödeme yaparken burası 11 gün geçmesine rağmen ”işlem bekliyor” olarak bir türlü işleme alınamıyor. Bambshop görev sitesi ödeme yapıyor mu sorusuna da net bir şekilde hayır demek mümkün.

Bambshop Ödeme Yapıyor mu güvenilir mi

Bambshop Yorumları ve Şikayetleri

Unutulan bir nokta var ki yorum yaz para kazan sistemleri üyelerine yorum yapmaları, puan vermeleri için para öder. Bu yüzden de kendilerine yaptırdıkları yorumları gerçekmiş gibi algılayabilirsiniz. Günümüzde bu tarz sistemler hesap çalmak, bilgileri data halinde satmak içinde kullanılabiliyor. Bu yüzden de kendi dijital itibarlarının düzgün görülmesi için üyelerine ucuz görevler sunarak kaliteli gösteriş yapabiliyorlar. Bambsop google play yorumlarında aslında 20-30 kuruşa üyelere ”Bize 5 yıldız verin, güzel yorum yapın” görevinden ibarettir. Dolayısıyla olumsuz yorumları dikkate aldığınızda birçok şey çıplak bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

Bambshop Yorumları

  • Bambshop Şikayet Konuları : Elbette Google play ikinci etapta ciddiye alınabilir. Fakat resmi olarak büyük uğraşlar veren sitelerden birisinde de tüm açık kimlik bilgileri ile şikayet mevcut. Yani gerçek şikayet konusu olarak düşünebilirsiniz.

Bambshop şikayetvar platformu üzerinden de şikayetini almış yakın zamanda. Konu yine aynı şekilde ödeme sorunu, görevlerin onaylanmaması gibi..

Bambshop Şikayetleri

 

Genel Değerlendirme

Güvenilirlik
Görev Kalitesi
Görev Kazancı
Ödeme Kanıtları
Genel Değerlendirme

Puan

Bambshop.com şikayet konuları olan, çarpıtma yorumları ile güven kazanmaya çalışan ve ödeme yapmayan scam bir sistemdir. Sadece vakit kaybetmek istiyorsanız burada vakit geçirerek başkalarını zengin edebilirsiniz.

User Rating: 0.69 ( 1 votes)

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

12.1k Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows 10 Performans Arttırma - İncelemesi

Windows 10 Performans Arttırma – İncelemesi