in

AşkAşk Amanın BooAmanın Boo ŞirinimsiŞirinimsi O Ne Lan!?O Ne Lan!?

En Çok Kazandıran Görev Sitesi Gorevdeyim.com

Görev Yap Para Kazan Siteleri

En Çok Kazandıran Görev Sitesi denildiği zaman aklımıza ilk gelen yer Gorevdeyim.com adresi oluyor. Yaklaşık 2 aydır aktif olarak hizmet veren görev sitesinin en güzel yanı ise kısa sürede çok yüksek kazançlar vermesi ve hızlı ödemesi.

Gorevdeyim.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Görev Yap Para Kazan Nedir?

Online yorum görevlerine katılarak kolay bir şekilde pasif gelir elde edebileceğiniz reklamcılık ve pazarlama sistemidir. Sizden istenilen alanlara sadece yorum yaparak para kazan mantığı ile işlemektedir.

Sistemlerin detaylı işleyişine bakarsanız kısacası yorum hizmet olarak faaliyet gösteren firma yada bireylerin altyapı çalışması yaptığı noktadır. Google haritalar, Tripadvisor, Zomato, Foursquare gibi birçok platformda sadece yorum yaparak para kazanırsınız.

Gorevdeyim.com İle Yüksek Kazanç

Görev yaparak para kazanmak isteyenlerin en iyi adresi kuşkusuz Gorevdeyim.com adresidir. Sitenin diğer görev siteleri arasındaki farkı ise görevlere iyi kazançlar vermesidir. Birçok görev sitesinin 0.15 kuruş verdiği görevler burada 0.50 kuruştan başlıyor. Ayrıca 1₺ veya 2-3₺ gibi meblağlarda da görevler mevcut. Aşağıdaki aktif görevlerde bu ödeme miktarlarını görebilirsiniz.

Görev yaparak para kazanmak

  • Gorevdeyim.com Gizli İşletme Bilgileri : Bu sitenin diğer yerlerden farkı özel görev olarak verdiği hizmetlerdir. Bu hizmetlerin en önemli noktası ise müşteri bilgilerinin tamamen gizli olarak yapılması. Kodlanarak sunulan görevleri yapmak için canlı destek ile görüşüyorsunuz ve sizi orası yönlendiriyor. Bugüne dek rastladığımız en mantıklı ve kaliteli hizmettir. En Çok Kazandıran Görev Sitesi denilmesinin nedeni de budur.
Gorevdeyim.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Gorevdeyim.com Görev Çeşitleri

Instagram yorum yaparak para kazan ve Google haritalar yorum yap para kazan alternatiflerinden sonra kuşkusuz en büyük avantajı bu sistemin özel görevlerdir. Ayrıca Zomato, Foursquare, TripAdvisor, Neredekal, Otelpuan, hatta Doktor takvimi yorum hizmeti gibi kritik noktalarda da müşterilerini deşifre etmeden görev veriyorlar. Üstelik neredeyse her gün görev girişi yapılmaktadır.

Gorevdeyim.com Rank Sistemi

Rank sistemleri genelde yorumcuya satılan ve kazançlardan ek gelir elde etmenin bir yolu olarak bilinir. Gorevdeyim.com diğer sitelere göre çok pahalıdır. Bunun nedeni satın alımın olmaması. Çünkü sistem bunu yorum yaparak para kazanmak isteyen üyelerine ücretsiz veriyor. Ücretsiz rank paketlerinin tanımlanması ise sisteme sadakatten geçiyor.

100 Görev Yapan Üyelere Minimum 30 Gün Boyunca Ekstra %10
250 Görev Yapan Üyelere Minimum 30 Gün Boyunca Ekstra %15
500 Görev Yapan Üyelere Minimum 45 Gün Boyunca Ekstra %20
1000 Görev Yapan Üyelere Minimum 90 Gün Boyunca Ekstra %25
2500 Görev Yapan Üyelere Minimum 180 Gün Boyunca Ekstra %30

Gorevdeyim.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Görevdeyim Referans Sistemi

Gorevdeyim.com kayıt olan her üyeye bir adet referans linki tanımlanır. Linkiniz ile davet ettiğiniz her üyenin elde ettiği kazancın %10 ‘u kadar size gelir. Yani sizin linkiniz ile katılan bir üyenin her 10₺ kazancında size de 1₺ yansır. Dolayısıyla sisteme arkadaşlarınızı, tanıdıklarınızı davet edebilir, birlikte kazanabilirsiniz.

Gorevdeyim.com Ödeme Sistemleri

Sistemde aktif olarak iki ödeme yöntemi bulunuyor. Paranızı Papara veya Ininal ile çekebilirsiniz. Minimum çekim limiti 10₺ ve bu alt limite ulaşmanız sadece 1 gün sürüyor. Gorevdeyim.com odeme kanıtı sayfasına bakarak yapılan ödemeleri görebilirsiniz.

Gorevdeyim.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

En Çok Kazandıran Görev Sitesi Görevdeyim Ödeme Kanıt

Gorevdeyim.com Mobil Uygulama

Eğer tarayıcı üzerinden uğraşmak istemiyorsanız Gorevdeyim.com uygulama indirebilirsiniz. Görev yaparak para kazanma uygulamaları arasında kuşkusuz en fazla seveceğiniz sistemdir.

Gorevdeyim.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Genel Değerlendirme

Güvenilirlik
Görev Kalitesi
Görev Kazancı
Ödeme Yöntemleri
Ödeme Kanıtları
Genel Değerlendirme

Puan

Gorevdeyim.com ile görev yaparak para kazanmak isteyebilirsiniz. Güvenilir, hızlı ve kaliteli bir sistemdir.

User Rating: 0 ( 7586 votes)

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

2.6k Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMMFull SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

SMMFull SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

Bim Kamp Baltası İncelemesi – Nasıl Bir Ürün

Bim Kamp Baltası İncelemesi – Nasıl Bir Ürün?