in

KızgınKızgın O Ne Lan!?O Ne Lan!? ÜzgünÜzgün KahkahaKahkaha

SMMFull SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

En İyi SMM Panel Hangisi?

SMMFull SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

SMMFull SMM panel instagram hizmetleri incelemesi yaptık sizler için. Sisteme test amaçlı 50₺ yatırarak bazı hizmetleri denedik ve sonuçlarını sizlerle paylaşmak istedik. SMMFull nasıl bir panel? İşte tüm detaylar.

SMMFull SMM Panel İnstagram Hizmetleri

Sistemde yer alan instagram hizmetlerini satın alarak çeşitli profillere beğeni, takipçi, izlenme gibi gönderimler yaptık. Stabil çalışma ve açıklamalarına göre yaptığımız bu inceleme tamamen SMM hizmetlerinden faydalanan birer müşteri olarak gerçekleştirildi. Özellikle en düşük fiyatlı hizmetlerin ve garantili denilen hizmetlerin kalitesini test ettik ve sonuçlar şöyle;

SMMFull Panel Instagram Beğeni Hizmeti

Instagram beğeni hizmetlerinden birkaçını sizler için değerlendirdik. Ve detaylarını hizmet kaliteleri ile paylaşıyoruz.

  • ♛ Instagram Türk Beğeni [ MAX 3K ] [ANLIK – GÜNLÜK HIZ / 1K] ⭐: Anlık ve garantili olarak belirtilen bu hizmetin kodu 1395. Test amaçlı 1K gönderim yaptık ve ortalama 30dk içerisinde beğeniler geliyor. Hizmetin sipariş açıklaması ve hizmet sonrası ne ile karşılaştığımız aşağıdaki çizelgede.
SİPARİŞ AÇIKLAMASI İNCELEMEMİZ
Başlama Süresi : 0-4 Saat. Başlama Süresi : 10 – 30 Dk.
Kalite : Yüksek Kalite : Düşük X
Düşüş Oranı : Garantili Düşüş Oranı : %21 X
Başlangıç : 0 Like 3.Gün : 785 X

Açıklamada %50 Türk lokasyon denildiği yanıltmasın. Türkiye lokasyon ile açılmış olsa da gelen profillerin birçoğu resimsiz veya çöp profiller olduğu belli. Garantili olarak sunulan bu hizmetin 3.gün beğenilerinde %21 düşüş gözlemlenmiştir.

  • ♛ Instagram Türk Takipçi [ MAX 30K ] [1 SAAT – GÜNLÜK HIZ / 5K] ⭐♻️ : Bu hizmet 30gün garantili olarak sunuluyor. Detaylar ise biraz farklı. Test amaçlı 1K sipariş verdiğimiz 570 hizmet kodlu bu servisin Açıklaması ve sipariş sonrası incelemesi aşağıdaki tablo gibidir.
SİPARİŞ AÇIKLAMASI İNCELEMEMİZ
Başlama Süresi : 0-1 Saat. Başlama Süresi : 5 – 25 Dk.
Kalite : Gerçek Kalite : Düşük X
Düşüş Oranı : Garantili Düşüş Oranı : %20 X
Başlangıç : 112 3.Gün : 910 X

Bu hizmet 30 gün garantili lakin her düşüşte yeniden gönderim yapmanız sadece zaman kazandırır. Düşenlerin yerine gelen doğal takipçilerde arada SMMFull tarafından sistem göndermiş gibi algılayacaktır. Gerçek kişilerden kastı düzgün profiller anlamına gelmiyor. Zira takipçiler kalitesi profiller, 2-3 sahte fotosu bulunan kişiler. 3 günde ortalama %20 düşüş var.

SMMFull Bot Takipçi ve Beğeni Servisleri

Bot sistemlerin neredeyse tamamı garantisiz hizmet. Bu yüzden detaylı inceleme yazmaya gerek duymadık. Bot takipçilerde aynı gün düşüşler yaşanıyor. Beğeniler birkaç gün kalıyor. Özellikle 3günden sonra beğenilerde ortalama %20 düşmüş oluyor. Takipçi servislerinde ise bu ortalama %70lere kadar çıkıyor.

SMMFull Düşmeyen Takipçi Servisleri

Bu takipçilerin de garantisi yok. Zira 1K takipçiden düşüşler yaşandı. Instagram gerçek takipçi satın al dediyseniz tüm SMM sistemlerinde düşüş oranı yada garantisi yoktur şansa bağlıdır denilir. Örneğin 1875 hizmet kodlu ♛ Instagram Düşmeyen Gerçek Takipçi [ Max 8M ] ⭐️🔥♻️ hizmeti. 8 milyon kullanıcıyı tek tek çıkış yapacaksınız diye tembih edemezler. Ve gerçek değer düşüşler vardır.

SMMFull Şikayet ve Yorumlar

Platformun birçok kaynakta söylemleri de olumsuz. SMMFull şikayet Türkiye’nin en büyük platformu Şikayetvar üzerinde de mevcut. Yakın zamanda 8 farklı şikayet konusu olan panelde en fazla bahsedilen konularda parayı alıp hizmet gönderilmemesi. SmmFull yorumları arasında yer alan bu şikayetleri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

SMMFull Şikayet ve Yorumlar

SMMFull SMM Panel Genel Değerlendirme

Sorunlu ve bol şikayetli bir panel olduğu ortada. SMMFull iletişim, telefon veya adres gibi alternatifleri yok. Destek üzerinden yazdığınızda da dönüşler çözüm odaklı olmuyor. Beğeni servisleri çok kötü, takipçi servisleri açıklamaları ile tutmuyor. Panelin önerilmeyen panellerden birisi olduğunu söylemek mümkün. Genel olarak SMMFull R10.net üzerinden tanıtımını yapsa da ömrü çok uzun değil. Yakın zamanda şikayetleri örtmek için biz sistemi yeni devir aldık demeye. Yıllardır aynı kalitesizlik, aynı tantanalar..

Genel Değerlendirme

Instagram Beğeni Hizmeti
Instagram Takipçi Hizmeti
Beğeni Profil Kalitesi
Takipçi Profili Kalitesi
Genel Hizmet Ortalaması

Puan

SMMFull Panel Şikayet, Görüş ve Fikirlerinizi Sizlerde Puanlayarak Bizlerle ve Tüm Site Ziyaretçileri İle Paylaşabilirsiniz.

User Rating: 0.03 ( 160 votes)

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

1.3k Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViaSMM SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

ViaSMM SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

En Çok Kazandıran Görev Sitesi Gorevdeyim.com