in

A101 Logitech M171 Mouse İncelemesi

Logitech A101 Mouse Nasıl?

A101 Logitech M171 Mouse İncelemesi

Dünyanın en önde gelen teknoloji markalarından birisi olan Logitech, genelde yüksek bütçeli ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Zaman zaman mahalle arası marketlere de düşen bu marka ürünlerin farkı ise mağazalara göre ucuz olması. A101 Logitech mouse nasıl bir mouse? Sizler için aldık ve inceledik.

A101 Logitech M171 Model Mouse

Logitech bilindiği üzere alanında son derece başarılı ürünler üreten bir marka. Genellikle son birkaç senedir A101, Bim, Şok gibi mahalle marketlerinde de gördüğümüz bu ürün hakkında ki incelememizi sunuyoruz.

Eğer çok detaylı oyun bilgisayarları kurmadıysanız, gündelik yaşamlarınızda kullanacaksınız bu mouse oldukça başarılı. Piyasada ortalama 80₺ olan ürün burada neden ucuz?

Logitech M171 A101 ve Vatan Bilgisayar

Öncelikle ürünün fiyat performansına baktığımızda iki farklı konsept çıkıyor karşımıza. Logitech Mouse 101 mağazalarında 50₺ ye satılıyor. Şunu da belirtmekte fayda var. Ürün orijinal markanın ürünü olup herhangi bir imitasyon değildir. Logitech, Samsung, Xiaomi gibi birçok marka tüm mağazalara tanıtım amacıyla sınırlı stoklarla verilir. Logitech M171 Mouse Vatan bilgisayar stoklarında ise 79₺ etiket ile satılmaktadır.

Logitech M171 Mouse Özellikleri

Teknik ve tasarımsal özelliklerden biraz bahsetmek gerekirse Logitech M171 Kablosuz Mouse olarak çalışmaktadır. 1 adet AA kalem pil ile çalışan mouse, yaklaşık 10 metrelik bir alanda 2.4 GHz bağlantı hızı sunuyor. Tak ve çalıştır şeklinde kuruluma gerek kalmadan kullanılan bu mouse’un tepkime süresi gayet güzel. Şık bir tasarıma sahip olduğunu da ekstra söylemek gerekir. Windows ve Mac işletim sistemine sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken USB girişli alıcısını cihaza takmak. Mouse sağ yada sol elle kullanan kişilere göre tuş ataması yapılarak yer değiştirilmesi de sorunsuz bir şekilde yapılıyor.

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

15 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam 'den Bedava Oyun Almak 2020

Steam ‘den Bedava Oyun Almak 2020

12 mayıs Korona virüs istatistikleri sağlık bakanlığı

12 Mayıs 2020 Koronavirüs Verilerini İnceledin mi?