in ,

Alışveriş Sitelerinde Ücretsiz İndirim Kodları

JoinHoney Nasıl Kullanılır? Ücretsiz İndirim Kodu Alın

Alışveriş Sitelerinde Ücretsiz İndirim Kodları

Joinhoney Google Chrome tarafından desteklenen çok basit ve zararsız bir eklentidir. Bu eklentinin en önemli özelliği ise alışveriş sitelerinin koda yapısına ulaşarak site üzerindeki indirim kodlarını buluyor olmasıdır. Birçok Global mağazada %5 ila %50 indirim kodu bulan sistem Türkiye’de de hizmet veren Global markalarda işe yarıyor. Yani Alışveriş sitelerinde ücretsiz indirim kodu bulmanın bir tekniğidir. Sistem oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadır.

JoinHoney Google Chrome Eklentisi Nedir?

Eklentinin temel mantığı alışveriş sitelerinin kod yapılarını tarayarak veya elinde indirim kodu olan kişilerin, şirketlerin eklediği, kolayca size kodu söyleyen ve otomatik uygulayan bir sistemdir. Google chrome eklentisi, android ve ios imkanları da vardır. Joinhoney android uygulamasını Google Store üzerinden veya IOS cihazlar için ise Apple Market üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı mantık ile çalışan sistemi pc platformlarında anlatmaya devam edelim.

  • JoinHoney Kayıt : Sisteme kayıt olarak çok daha fazla puan kazanabilir ve ekstra indirim oranlarından faydalabilirsiniz. Kayıt olmak için BURAYA tıklayın.

Joinhoney Nasıl Kullanılır?

İlk olarak chrome.google.com/webstore adresinden eklentiyi aratıp bulun ve kurun. Tarayıcınızda Honey eklenti bağlantısı çıkacak. Sonra alışveriş sitelerini açın ve o sitedeki indirim kodlarını görüntüleyin. Dünyanın birçok global mağazasında geçerli olan bu eklenti sayesinde sizlerde alışverişlerinizi indirimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

JoinHoney Hangi Mağazalarda Geçerli

Türkiye menşei olan sitelerde henüz zayıf olsa da, Türkiye’de faaliyet gösteren birçok Global markanın sitesinde geçerli. Örneğin Nike gibi büyük ve global mağazalarda çalışan bir sistemdir. Web sitesine girdiğiniz alışveriş sitesindeyken Honey ikonu turuncu yanar ve o sitedeki indirim kodlarını size sunar.

Ayrıca Microsoft, Wish, Aliexpress, Alibaba, Amazaon, Adobe, Ebay, Udemy, Godaddy, Airbnb, Booking, Victoria Secret, Wix, Starbucks, Shopify, Shutterfly, Zara, Xero, Papa John’s gibi birçok mağaza sitesinde indirimler alabilirsiniz.

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

25 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valorant Oyun Ne Zaman Çıkacak, Oyun İncelemesi

Valorant Oyun Ne Zaman Çıkacak, Oyun İncelemesi

Netflix Party ile Birlikte Film İzleyin

Netflix Party ile Birlikte Film İzleyin!