in ,

ŞirinimsiŞirinimsi KızgınKızgın O Ne Lan!?O Ne Lan!? ÜzgünÜzgün Amanın BooAmanın Boo KahkahaKahkaha AşkAşk

Exxen Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar İncelemesi

Exxen Program İncelemeleri

Exxen Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar İncelemesi

Exxen Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar programını sizler için inceledik. Bu programı kimler izleyebilir, hangi kitleye hitap ediyor, nasıl bir program gibi tüm detaylı incelemelere ulaşabilirsiniz.

Exxen Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar

Program bir studyo ortamında geçiyor. İlk dört programı izlediğimizde Exxen platformundaki bu programın ana detayları, fikri anlaşılıyor. İlk bölümde Mikro ifade uzmanı Oğuz Benlioğlu ile birlikte Elanur Pat ‘ı konuk eden Orkun Işıtmak, programına youtube platformunda olduğu gibi dinamik ve eğlenceli giriyor.

Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar Konusu

Programın konusu mikro ifade uzmanı Oğuz Benlioğlu eşliğinde Orkun Işıtmak ünlü isimleri konuk ediyor. Ortalama 20-25 dakika kadar kısa süren programların genel olarak konusu muhabbet, diyalog, soru ve cevap şeklinde ilerliyor. Orkun’un konuğuna sorduğu soruların doğruluğu, yanlışlığı beden dili uzmanı Oğuz bey tarafından da not altına alınarak keyifli bir program haline geliyor.

Kirli Çamaşırlar Performans İncelemesi

Exxen Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar IMDB

Program sunucusu Orkun Işıtmak, eğlenceli, akıcı ilerleyişini program boyunca sürdürebiliyor. Deneyimleri, tecrübeleri ve kaliteli youtuber izlenimini yayın karşısında da sürdürüyor. Her geçen gün kendisini geliştirip Acun medya çatısı altında devam etmesi zaten başarısını gösteriyor. Birçok youtuber arasında kendi kategorisinde kesinlikle zirvedeki yerini korumaya devam edecektir.

Programın mikro ifade ve beden dili uzmanı Oğuz Benlioğlu programın formatına güzel bir renk katıyor. Akıcı, dikkatli, eğlenceli ve pozitif tavırları ile kendi alanında uzmanlığını gösteriyor. Programa ciddi bir akıcılık ve neşe kazandırıyor.

Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar Değerlendirmesi

Genel olarak baktığımızda programın izlenebilirliği var. Özellikle kısa süreli format olması izlenirken sıkıcı noktaları hızlı manipüle ediyor. Fakat programların konuklarına göre akıcılığı gayet iyi. Orkun Işıtmak ve Oğuz Benlioğlu performansları, akıcılığı güzel. Genel kitleye hitap ediyor olsa da yetişkinler için sıkıcı olabilir. Exxen programları arasında keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Program içerisinde Argo kelimeler yaygın kullanıldığından çocuk kitleye hitap etmemektedir. Konukların kalitesi çok üst düzey isimler olmasa da yeni kitlelere hitap eden isimlerden şu zaman dek seçilmiştir. Son zamanların trend isimlerinin konuk olarak katıldığı programın çok daha iyi bir duruma gelebileceğiniz söylemek mümkün.

Genel Değerlendirme

Program Süresi
Program Konusu
Program Akıcılığı
Program Kalitesi
Genel Bakış

Puan

Exxen Dijital Platformunda izleyici ile buluşan Kirli Çamaşırlar programı genel değerlendirmesini sizlerle paylaştık. Sizlerde bu programa puanınızı verebilirsiniz.

User Rating: 4.87 ( 3 votes)

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

2 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çadır Nasıl Kullanılır ve Bakımı Nasıl Olur

Çadır Nasıl Kullanılır ve Bakımı Nasıl Olur?

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar İncelemesi

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar İncelemesi