in ,

KızgınKızgın O Ne Lan!?O Ne Lan!? ÜzgünÜzgün Amanın BooAmanın Boo KahkahaKahkaha AşkAşk ŞirinimsiŞirinimsi

Exxen O Adam Oldun mu İncelemesi

Exxen Program İncelemeleri

Exxen O Adam Oldun mu İncelemesi

Exxen O Adam Oldun mu programını sizler için inceledik. Bu programı kimler izleyebilir, hangi kitleye hitap ediyor, nasıl bir program gibi tüm detaylı incelemelere ulaşabilirsiniz.

Exxen O Adam Oldun mu

Acun medya’nın dijital platformu Exxen O adam oldun mu yarışma formatındaki programı Mesut Can Tomay ve Ali Biçim tarafından sunulmaktadır. Eğlenceye dönük olan programın genel kitleye hitap ediyor olması avantaj. Fakat program içerisindeki challenge ve argo tabirlerden dolayı çocuk kitleye hitap etmemektedir. O adam oldun mu başvuru formu üzerinden programa katılmak isteyen birçok geleceğin youtuber adayı bu programda yerini aldı.

O Adam Oldun mu Konusu

Mesut Can Tomay ve Ali Biçim tarafından sunulan yarışma formatındaki programa başvuru yapan youtuber adayları arasından seçim yapılarak onları yeni bir youtuber olmaya hazırlıyorlar. Yani kısacası Türkiye’nin en iyi youtuberları yeni youtuber arayışındalar. Çeşitli challenge ve görevler ile yarışmacılara yeteneklerini sergillettiriyor. Eğlenceli ve sıkıcı Youtuber adaylarının arasından yeteneklerine göre tercih yapan Ali Biçim ve Can Tomay, aynı zamanda programın jürisi. Stüdyo ortamında çekilen program orta düzey izlenebillecek bir programdır. O adam oldun mu ödülü için çabalayan geleceğin youtuber adaylarını izlemeye devam ediyoruz.

Exxen O Adam Oldun mu IMDBO Adam Oldun mu Performans İncelemesi

Programın sunucularından Mesut Can Tomay, hedef kitlesindeki eğlenceli tavırlarını Exxen o adam oldun mu programında da sürdürüyor. Keyifli vakit geçirmemizi sağlayan başarılı youtuber, kuşkusuz programın akışını tek başına belirliyor. Bir diğer sunucu Ali Tomay ‘da başarılı youtuber geçmişini burada da sürdürüyor. Can Tomay ile birlikte girdiği diyaloglarda ise yüksek ses ile sürekli karşısında ki insanı bastırıyor olmaya çalışması da programın akıcılığını yitirmesine neden oluyor. Yarışmacıların birbirinden farklı alanlarda, kendilerine özel yetenekleri ile çıkması programın enerjisini yükseltiyor. O Adam Oldun mu final gününü heyecanla bekliyor muyuz? Kesinlikle programın birbirine karışan sesleriyle şişen kafaları düşünürsek, 3.bölümü izleyenlerin sayısı düşecektir.

O Adam Oldun mu Değerlendirmesi

Programın genel ses seviyesi oldukça yüksek. Dolayısıyla yetişkin insanların izlemelerinde düşüş yaşanacaktır. Özellikle ilk yarışma bölümünden sonra biz nereye geldik diyen ciddi bir izleyici kitlesi olacaktır. Programın daha anlaşılır olması için mutlaka konuşmaların ayrı ayrı olması gerekiyor. İki kişinin birlikte konuşması anlaşılırlığı bozduğu gibi, kafa şişirmekten öteye gitmiyor. Bu kargaşaya program süresini de eklersek kimse 10 dakikadan fazla dayanamaz.

Genel Değerlendirme

Program Süresi
Program Konusu
Program Akıcılığı
Program Kalitesi
Genel Bakış

Puan

Exxen Dijital Platformunda izleyici ile buluşan O Adam Oldun mu programı genel değerlendirmesini sizlerle paylaştık. Sizlerde bu programa puanınızı verebilirsiniz.

User Rating: 1.74 ( 2 votes)

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

-1 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar İncelemesi

Exxen Hasan Can Kaya Konuşanlar İncelemesi

ViaSMM SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

ViaSMM SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi