in

Assassin’s Creed Valhalla Nedir? Ne Zaman Çıkacak?

Assassin’s Creed : Valhalla’yı İnceledik.

Assassin's Creed Valhalla Nedir Ne Zaman Çıkacak

Assassin’s Creed Valhalla UBISOFT firmasının 2018’de çıkardığı Assassin’s Creed : Odyssey ‘den sonra elde edilen başarıya bakılacak olursa Odyssey ‘i katlayacak gibi gözüken henüz piyasaya çıkmamış ama fragmanları ve duyurulan bir kaç bilgisi ile şimdiden gönlümüze taht kurmuş bulunmakta.

Valhalla oyuncuları günümüzden alıp Viking ‘lerin bulunduğu bir zamana götürüp adeta oyuncuları oyunun içine hapsedecek gibi görünüyor.

Assassin’s Creed:Valhalla Ne Zaman Çıkacak? 

Bir Assassin’s Creed klasiği olarak oyun 2020 ‘nin Holiday (ekim, kasım ve aralık) aylarından birisinde çıkacak ve son iki Assasin’s Creed oyununun Ekim ayında çıktığı göz önünde bulundurulursa bu oyun için de Ekim ayı dememiz mümkün.

Assasin’s Creed : Valhalla Hangi Platformlara Çıkacak?

Ubisoft’un resmî sitesinde oyunun PC, Google Stadia, PS4, PS5, Xbox One X ve Xbox Series X platformlarının hepsine çıkacağı yazıyor. Oyun ayrıca PS5 ve Xbox Series X’in çıkış oyunlarından biri olacak.

Assassin's creed

Assassin’s Creed Valhalla ‘nın Konusu Ne Olacak ve Hangi Zamanda Geçecek?

Oyun ana karakterimiz Eivor ve ailesinin Norveç ‘ten ayrılmasıyla başlayacak ve İngiltere ‘ye vardıklarında kendi yerleşkelerini kurmak için verdikleri savaşlar üzerine olacak.Tabii resmi bir açıklama olmadığı için tam konuya kimse hakim değil.

Ayrıca oyun Karanlık Çağ ‘da geçecek ve oyuncuları epey içine sürükleyecek.

Assassin's Creed İndir

Assassin’s Creed Valhalla ‘nın Mekanikleri Nasıl Olacak?

Her ne kadar çoğu şey açığa kavuşmamış olsa da Viking tarzı bir dövüş mekaniği görmemiz mümkün.Yani üst üste ve seri vuruşlar uzaktan mızrak fırlatma gibi yetenek gerektiren atışlar söz konusu olacak gibi gözüküyor.Ayrıca bir Assassin’s Creed oyunu olduğu için de suikastçı ruhunu bu oyunda yansıtırlarsa eski oyunlar gibi keyifli bir şekilde suikaste gitmemiz mümkün olacaktır.Bu da ” hidden blade ” gibi Assassin’s Creed ‘i temsil eden bir silahın geri döndüğünü görmemizle destekleniyor.Eğer suikastçı ruhu geri gelirse oyun gerçekten zor mekaniklere de sahip olabilir.

Ayrıca sinematik fragmanda oyunun içerisinde gemi olabileceğini de görmüş olduk umarız dümen bizdedir ve güzel bir sürüş mekaniği tasarlanmıştır.

Genel Olarak Assassin’s Creed Valhalla Nasıl Olacak?

Bu konuda da fazla bilgi sahibi olmamız mümkün değil ancak oyun Vikingler üzerine olunca ki bir de kendi seçimlerinize göre oyunun yönünün değiştiğini görünce oynamak için sabırsızlanmak işten bile değil.

Yöneteceğimiz ana karakter olan Eivor oldukça güçlü ve atik bir karakter.Bu savaşlarda karşısına çıkan herkesi ezecek gibi gözüküyor ancak sinematik fragmanda bir de kral gözüküyor.Kral Aelfred baş düşmanımız olacak ve Viking ‘leri yenmek için elinden geleni ardına koymayacaktır.Umarız ona bir suikast düzenleme şansımız oluyordur.

Oyun henüz çıkmamış olduğu için puanlama yapmak doğru olmaz ancak fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla bu oyun verilecek her kuruşu hak eden 10/10 bir oyun UBISOFT yapmış dedirtecekler gibi gözüküyor.

Assassin’s Creed İlk Sinematik Fragman

Assassin’s Creed Oyun İçi Videosu

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

34 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 mayıs Korona virüs istatistikleri sağlık bakanlığı

11 Mayıs 2020 Koronavirüs Verilerini İnceledin mi?

Instagram Hızlı Takipçi Kazanma Hilesi 2020

Instagram Hızlı Takipçi Kazanma