in

O Ne Lan!?O Ne Lan!? KızgınKızgın ÜzgünÜzgün Amanın BooAmanın Boo KahkahaKahkaha AşkAşk ŞirinimsiŞirinimsi

World War Heroes Mobil Oyun İncelemesi

World War Heroes: WW2 FPS Oyun Hileleri

World War Heroes Mobil Oyun İncelemesi

22 Kasım 2017 tarihinde piyasaya çıkan ve 2020 itibariyle birkaç güncelleme ile tekrar üstlere doğru tırmanan World War Heroes: WW2 FPS mobil oyun incelemesini sizler için yaptık. Yaklaşık 3 yıllık mazide çok fazla değişiklikler olmadığını gördüğümüz oyun grafik olarak üstün başarı sunsa da oyun içi deneyimlerde fazlasıyla sınıfta kalıyor.

World War Heroes WW2 FPS Grafik İncelemesi

Oyun grafik olarak oldukça başarılı ve kendisine çekmeyi başarıyor. Bölüm grafikleri, oyuncu ve silah görünümleri son derece başarılı. Fakat oyuna kendimizi bu grafiklere aldanarak kaptırdığımızda ciddi derecede oyundaki hataları, yanlışlıkları görebiliyoruz.

World War Heroes Mobil Oyun Hileleri

World War Heroes WW2 FPS Bölüm İncelemesi

Oyunda girmek istediğiniz bölümü kendiniz seçemiyorsunuz. Birkaç bölüm var ve sistem sizi otomatik olarak o bölüme atıyor. Bölümlerin kurgusu, grafikleri son derece güzel.

World War Heroes WW2 FPS Silahlar ve Zırhlar İncelemesi

Oyun içerisinde muharebe tüfekleri, tüfekler, makineli tüfekler, pompalı tüfekler, özel silahlar ve tabancalar yer alıyor. Burada oyuna başladığınız silahlar elbette oyunun en kötü ve zayıf silahlarıdır.Size düşük özelliklere sahip birde zırh verilir. Standart olarak oyuna böyle başlar ve silahlarınızı yükseltirsiniz. Fakat burada silahları yükseltmek için altın ve oyun parası yani krediyi kazanmak çok zor. Burada gerçek para harcamanız gerekir ama önermeyiz! World War Heroes oyun hataları ile sizi tam bir küfürbaza çeviriyor.

World War Heroes WW2 FPS Modlar

Oyunun bölümlerine baktığımızda takım ölüm müsabakası, ölüm müsabakası, mevzi ele geçirme, bombalı takım ölüm müsabakası, hardcore, karargah savunması ve özel oyun olarak karşımıza çıkıyor. Biraz Team Fortress kopyası diyebiliriz. World War Heroes bölümleri bu şekilde karşımıza çıkıyor.

World War Heroes WW2 FPS İncelemesi

Oyunun iyi ve kötü yanlarını sizler için şu şekilde sıralayabiliriz.

  • World War Heroes Oynamak İçin Sebepler : Oyunun grafik ve ses deneyimleri oldukça başarılı. Mod ve bölümlerde bir yere kadar sıkmadan oynamanıza neden oluyor. Sürükleyici, akıcı ve gerçek insanlarla sürekli savaş halinde olmanız sizi sürekli yeni zorluklarla karşılaştırıyor bu da oyunda vakit geçirmenize neden oluyor. Oyunda günlük görevler ve kontratlar ile altın, kredi kasabiliyorsunuz.
  • World War Heroes Oynamamak İçin Sebepler : Her ne kadar grafik ve ses kalitesi yüksek olsa da oyunun eksi yanları çok fazla. Kredi ve Altın satın almadan oyunda güçlü hale gelmek çok zor. Siste bu yüzden sizi satın almaya zorlamak için sürekli zor bölümlere atıyor. Dolayısıyla oyunda ilerlettiğiniz level hiçbir işe yaramıyor. Oyuna başladığınız gibi ölüyorsunuz. Oyunun sunucuları fazlasıyla kötü. Oyun içerisinde sürekli bir yerden bir başka yere sürekli ışınlananları görürsünüz. World War Heroes Hile var sanabilirsiniz ama bu bir hile değil. Karşı tarafın sürekli oyununun donmasıyla alakalı. Mobil veri veya en iyi wifi internet bağlantısına sahip olsanızda sunucu kaynaklı sürekli oyununuz donacak! Sizde bir yerden bir yere ışınlanırken sürekli donacaksınız. Ayrıca oyun siyah ekran hatası veriyor. Ekran kararmışken sunucuya bağlanıyor gibi gösterir fakat siz sürekli oyuna başlayıp, başlayıp ölürsünüz. World War Heroes şikayetleri son zamanlar bu yüzden ciddi düzeyde arttı ve oyun puan kaybetmeye devam ediyor. Oyun içerisinde rakibinizi kurşun yağmuruna dizseniz de isabet etmeme durumu çok fazla. Burada silah geliştirmesi yapıp silahınızı yükseltince sorun çözülecek sanmayın çözülmüyor. 32 level, 5er yükseltmesi bulunan silahlar bile sapıyor. Sapma istemiyorsanız 659.99 ₺ vererek en iyi silahı almanız gerekir. Yani oyundan kısa bir süre sonra küfürbaz çıkmamak istiyorsanız daha iyi ve ücretsiz çalışan oyunlar ile vakit geçirmenizi öneririz.

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

40 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 mayıs Korona virüs istatistikleri sağlık bakanlığı

12 Mayıs 2020 Koronavirüs Verilerini İnceledin mi?

GTA 5 Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir

GTA 5 Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir?