in

Instagram Hızlı Takipçi Kazanma

Instagram hızlı takipçi kasma 2020

Instagram Hızlı Takipçi Kazanma Hilesi 2020

Instagram takipçi kasma dendiğinde bir çok kişinin aklına Instagram hileleri geliyor ancak konu hileden ibaret değil. %100 Organik Instagram Takipçi kazanmanız için birçok sosyal medya uzmanın yaptıklarından ibarettir.

Instagram Şifresiz Takipçi Kazan

Siz Google ‘a Instagram hileleri 2020 yazdığınızda karşınıza bir çok site çıkıyor ve bu siteler genellikle dolandırıcı veya hesap hırsızı siteler oluyor.Siz şifrenizi ve hesap isminizi girdikten sonra size bot takipçiler göndererek hem hesabınızın sağlığını riske atıyor hem de hesabınızı çalmak için veya kendi reklamlarını yapmak için büyük bir fırsat kazanmış oluyorlar.

Ancak aşağıda vereceğim adımları uyguladığınızda tamamı gerçek, risksiz, bedava ancak botlara göre daha yavaş da olsa gelişme garantili takipçi kazanma olasılığınız çok daha yüksek.

Adımlar şu şekilde ;

Instagram Hesabınıza Giriş Yapın

Tarayıcınızdan veya akıllı telefonunuzdan Instagram hesabınıza bilgilerinizi girerek giriş yapın.


Arama Kısmına Dünyaca Ünlü Bir İsim Yazın

Instagram takipçi kasma 2020

 

Yukarda bulunan arama kısmına ” Justin Bieber ” ” Cristiano Ronaldo ” ” Ariana Grande ” gibi kişilerin ismini yazın ve profiline giriş yapın.

 

 


Hesabı Takip Edin

Instagram hilesi 2020Girdiğiniz kişinin profilini takip edin ve ardından alt tarafta çıkan öneriler kısmındaki isimleri de takip edin.Ancak fazla abartmayın çünkü Instagram bir yerden sonra işlem engeli koyacaktır.


Bu işlemleri sırasıyla uyguladıktan sonra takipçileriniz gelmeye başlayacaktır.Kimisi zamanla takipten çıksa da 1 hafta boyunca bu işlemleri uyguladıktan sonra takip ettiğiniz tüm hesapları takipten çıkın. Eğer tekrar yapmak isterseniz yine aynı adımları uygulayın.

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

54 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Assassin's Creed Valhalla Nedir Ne Zaman Çıkacak

Assassin’s Creed Valhalla Nedir? Ne Zaman Çıkacak?

Steam 'den Bedava Oyun Almak 2020

Steam ‘den Bedava Oyun Almak 2020