in

O Ne Lan!?O Ne Lan!? KızgınKızgın ÜzgünÜzgün Amanın BooAmanın Boo KahkahaKahkaha AşkAşk ŞirinimsiŞirinimsi

ViaSMM SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

En İyi SMM Panel Hangisi?

ViaSMM SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

ViaSMM SMM panel instagram incelemesi yaptık sizler için. Sisteme test amaçlı 15₺ yatırarak bazı hizmetleri denedik ve sonuçlarını sizlerle paylaşmak istedik. ViaSMM nasıl bir panel? İşte tüm detaylar.

ViaSMM Panel Kayıt Olmak İçin Tıklayın

ViaSMM SMM Panel İnstagram Hizmetleri

Sistemde yer alan instagram hizmetlerini satın alarak çeşitli profillere beğeni, takipçi, izlenme gibi gönderimler yaptık. Stabil çalışma ve açıklamalarına göre yaptığımız bu inceleme tamamen SMM hizmetlerinden faydalanan birer müşteri olarak gerçekleştirildi. Özellikle en düşük fiyatlı hizmetlerin kalitesini test ettik ve sonuçlar şöyle;

VİASMM Panel Instagram Beğeni Hizmeti

Instagram beğeni hizmetlerinden birkaçını sizler için değerlendirdik. Ve detaylarını hizmet kaliteleri ile paylaşıyoruz.

  • Servis: ❤️ Instagram Yabancı Gerçek Beğeni – Max 1K | 𝐀𝐍𝐋𝐈𝐊 | SANİYELİK: Bu hizmette adından da anlaşılacağı üzere anlık olarak gerçekleştiren stabil bir hizmet. Ortalama 5 dakika içerisinde tamamlanıyor. Ortalama 60beğeni fazladan gönderim geldi. Fakat ertesi gün 750 civarı tekrar geldi. Toplamda 1K beğeni alındı. Hizmetin sipariş açıklaması ve hizmet sonrası ne ile karşılaştığımız aşağıdaki çizelgede.
SİPARİŞ AÇIKLAMASI İNCELEMEMİZ
Başlama Süresi : 0-15 Dk. Başlama Süresi : 5 – 7 Dk.
Kalite : Yüksek Kalite : Düşük X
Düşüş Oranı : %5-%25 Düşüş Oranı : %0
Başlangıç : 91Like 3.Gün : 1.817

Gönderimden sonra ortalama 30 dakika içerisinde 20 beğeni kadar düşüyor. Ve 2 saat gibi bir sürede fazla gelen 60beğeni bitmiş oluyor. Yüksek kalite olarak belirtilen açıklamada gelen beğenilerin büyük bir kısmı 0 gönderi, 0 takip şeklinde fotoğrafsız profillerdir. Aşağıdaki gibidir.
viasmm panel instagram beğeni

  • Servis: ❤️ İnstagram %50 Türk Beğeni | Max 30K | Saatlik 200-500 Hız | 0-15 Dakika: Bu paketten 300 adet beğeni siparişi verdik. Instagram Türk beğeni olarak değerlendirdiğimiz hizmetin sipariş açıklaması ve hizmet sonrası karşılaştığımız durum aşağıdaki çizelgede.
SİPARİŞ AÇIKLAMASI İNCELEMEMİZ
Başlama Süresi : 0-15 Dk. Başlama Süresi : 0-15 Dk
Kalite : %50 Türk Kalite : %50 Türk
Düşüş Oranı : Düşüş Oranı : 0
Başlangıç : 940Like 3.Gün : 1567

300 beğeni gönderimi ortalama 15 dakika içerisinde kusursuz tamamlanıyor. Gelen takipçi belirtildiği gibi %50 civarı Türk kullanıcı. Ortalama 30 beğeni ekstradan geliyor.

ViaSMM Panel Kayıt Olmak İçin Tıklayın

VİASMM Panel Instagram Takipçi Hizmeti

ViaSMM panelinin bir diğer değerlendirmesini takipçi olarak yaptık. Instagram takipçi satın alım yaptığımız servislerin tanımlamaları aşağıdaki gibidir.

  • Servis: ♛ – Instagram Takipçi | Max 4K | 0-10 Dakika | ÖNERİLEN : Önerilen sistemi öncelikle denedik. 1K takipçi 2.75₺ olarak belirtilmiş. 3862 takipçi alındı Hizmet açıklaması ve inceleme sonrası durum aşağıdaki gibidir. Bu sipariş Instagram Gerçek Takipçi kategorisindedir.
SİPARİŞ AÇIKLAMASI İNCELEMEMİZ
Başlama Süresi : 0-2 Saat. Başlama Süresi : 0-15 Dk
Kalite : Yüksek Kalite : Düşük X
Düşüş Oranı : Normal Düşüş Oranı : %40(ort) X
Başlangıç : 19.137 3.Gün : 21.469 X

Sipariş oluşturduktan ortalama 10 dakika içerisinde takipçi gönderimi başlıyor. Ve 15-20 dakika içerisinde de tamamlanmış oluyor. Ortalama 30 takipçi fazladan geliyor. Yüksek kalite ve gerçek kalite olarak belirtilen takipçilerin çoğunun fotoğrafı, gönderisi, takip edeni yok. Dolayısıyla düşük kalite olarak görüyoruz. 3. Günde 23K takipçi olan hesap 1.5K şimdiden düştü.

  • Servis: ♛ – Instagram Takipçi | Max 30K | 0-1 Saat : Farklı bir hesap üzerinden de yaptığımız inceleme 1K fiyatı 3.10₺ olan bu hizmettir. Instagram Gerçek Takipçi kategorisinde olan bu servisin detayları ise aşağıdadır.
SİPARİŞ AÇIKLAMASI İNCELEMEMİZ
Başlama Süresi : 0-2 Saat. Başlama Süresi : 0-15 Dk
Kalite : Yüksek Kalite : Düşük X
Düşüş Oranı : Normal Düşüş Oranı : %90 X
Başlangıç : 31.295 1.Gün : 32.502 X

Belirtilen süre içerisinde takipçiler gönderiliyor. Bu hizmeti test etmek için 4000 takipçi satın aldık. Kalite yüksek olarak belirtiliyor lakin burada da kalite yok. Sabah 06:00 sularında verilen sipariş aynı gün 18:00 civarında %90 ‘lara kadar düşüş sağladı.

ViaSMM SMM Panel Genel Değerlendirme

Genel olarak baktığımızda sistemin beğeni panelleri stabil olarak çalışıyor. Beklenenden çok daha yüksek performans var. Düşüş oranı olarak belirtilen miktarlar %5 ila %25 olmasına rağmen gönderimlerde 3.günde bir sorun yok. Takipçi panellerinde ise randıman aşırı kötü değil ama ortalamanın altında. Gönderilen takipçiler açıklamada yüksek kalite olarak belirtilmiş fakat gelen takipçilerin neredeyse tamamı resimsiz, özensiz isim ve kullanıcılardan oluşuyor. Düşüş oranları normal olarak belirtilmiş 3.günde ortalama %40 düşüş yaşandı. Instagram takipçi kasma panellerinde bu düşüş oranı normal olarak kabul edilmez.

ViaSMM Panel Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Genel Değerlendirme

Instagram Beğeni Hizmeti
Instagram Takipçi Hizmeti
Beğeni Profil Kalitesi
Takipçi Profili Kalitesi
Genel Hizmet Ortalaması

Puan

ViaSMM Panel Şikayet, Görüş ve Fikirlerinizi Sizlerde Puanlayarak Bizlerle ve Tüm Site Ziyaretçileri İle Paylaşabilirsiniz.

User Rating: 0.78 ( 1 votes)

Bu İncelemeyi Bildir

What do you think?

-1 Faydalı Bulundu
Beğendim Beğenmedim

2 Comments

Leave a Reply
  1. Kesinlikle berbat ötesi bir smm panel. Bugüne dek bir sürü panel denedim ama ViaSMM şikayet ötesi yorum hakediyor. Garantili dedikleri paketlerde de aynı gün düşüyor

  2. ViaSMM R10 üzerinden gördüğüm bir smm panel ve bundan sonra hiçbir şekilde görmeyeceğim bir adres. Çoluk çocuğun eline vermişler sistemleri insanları dolandırıyorlar. Sizden ricam SMMFull yorum yapar mısınız yada incelemesini? Buranın da sorunları aynı ve insanlar görmeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exxen O Adam Oldun mu İncelemesi

Exxen O Adam Oldun mu İncelemesi

SMMFull SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi

SMMFull SMM Panel İnstagram Hizmetleri İncelemesi